Wiele kobiet nie może się zdecydować na kolor przewodni swojego ślubu i wesela. Czasem idzie za tym moda, czasem praktyka, a gdy wszystko zawodzi? BIEL! Biel jest najbardziej uniwersalnym kolorem jeśli chodzi chodzi o organizację ślubu i wesela, gdyż ogólnie jest przyjęte, że biel w kościele katolickim oznacza czystość.


Jak natomiast ugryźć biel? Biały tort, białe kwiaty, białe dodatki, biała suknia, biały welon, biały dywan, białe nakrycia, biały deser, białe buty. Większość jest raczej oczywista. Trudniej może być z dobraniem odcieniu bieli. Aby było łatwiej, można ustalić ciepłe (w złoto) lub chłodne tony (srebro) i starać się nieco dołożyć dodatków w tych kolorach, zamiast w bieli. Styl na białym weselu nie jest szczególnie ciężko dobrać, gdyż wszędzie można dostać białe rzeczy, gdyż są uniwersalne. Co odważniejsze Panny Młode mogą się pobawić i pomieszać wszystkie odcienie bieli ze sobą oraz dołożyć ogromną ilość zieleni i złota/srebra, przez co wystrój zyska na oryginalności i świeżości. 

Biel nada się nie tylko na zimowe miesiące, ale ochłodzi również gorące lato i rozjaśni jesień. Na wiosnę natomiast, myślę że będzie idealna pośród ogromnej ilości zieleni i kwitnących kwiatów. 

A Ty? Zdecydowałabyś się na salę całą w bieli, gdybyś tylko mogła? 😉 

Buziaki, Basia.

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, zaobserwuj mnie  i podziel się z innymi 🙂

FACEBOOKINSTAGRAM G+ 

GRUPA ŚLUBNANAJPIĘKNIEJSZE FRYZURY ŚLUBNE – BLOGGERKI URODOWE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *