denko-nowosci-kosmetyczne-listopad-2016-barbeo-blog-kosmetyczny-blog-o-wlosach-blog-urodowy-1Comiesięczna spowiedź dotycząca kosmetyków zużytych, bublowatych, cudnych, wyrzuconych oraz oczywiście zakupów. Mam jeden ogromny bubel, czy wiesz który z nich? Żel Avon, Hairvity, antyperspirant Adidas, pędzle z Aliexpress, maść arnikowa czy może serum Ava?


denko-nowosci-kosmetyczne-listopad-2016-barbeo-blog-kosmetyczny-blog-o-wlosach-blog-urodowy-2

Nutrikosmetyk Hairvity – używałam do 2/3 pierwszych dnich listopada. Co się działo w trakcie i po czasie stosowania Hairvity? No niewiele. Włosy oczywiście urosły, ale nawet milimetr, niż mój normalny przyrost. Muszę natomiast suplement pochwalić, ponieważ wyrosło mi mnóstwo baby hair, które bardzo szybko urosły oraz włosy były bardzo łatwe do układania, a Bad Hair Day praktycznie się nie zdarzały. Nie mówię nie, być może kupię ponownie.

Antyperspirant Adidas – jedne z moich ulubionych antyperspirantów, które faktycznie działają, ładnie pachną, nie drażnią nosa i są bardzo przyjemne w użytkowaniu. Trochę mały minus, ponieważ dosyć szybko się kończą i mniej więcej co 1-2 miesiące trzeba kupić nowy, a wiem że inne starczają mi na dłuższe dystanse.

denko-nowosci-kosmetyczne-listopad-2016-barbeo-blog-kosmetyczny-blog-o-wlosach-blog-urodowy-3

Pędzelki z zestawu z Aliexpress – niestety pierwszy od lewej jest tak mocno zbity, że pożera całkowicie cień i prędzej wydłubię sobie oko, niż pomaluję powiekę 😀 Środkowy próbowałam używać do nakładania korektora w kremie, jednak efekt był taki, że z daleka wyglądałam jak zatynkowana. Ten z prawej czasami próbowałam używać do blendowania, ale jedynie się odbarwił i zjadał cienie już nałożone, pozostawiając plamy. Co do dwóch pozostałych z tego zestawu nie mam najmniejszych uwag, jeden jest tak genialny, że nie wiem jak sobie poradzę jeśli się rozwali 😉

denko-nowosci-kosmetyczne-listopad-2016-barbeo-blog-kosmetyczny-blog-o-wlosach-blog-urodowy-5

Maść arnikowa – służyła mi jako „krem pod oczy” na noc i fajnie się sprawdzała na moje cienie, czułam fajne odżywienie. Niestety się przeterminowała.

Żel pod prysznic Avon – bardzo średni średniak. Duże opakowanie – fajnie, zacinająca się pompka – niefajnie, bo chciałam zostawić sobie opakowanie. Ładnie pachniał, ale zapach ulatniał się już pod koniec kąpieli. Bardzo szybko go zużyłam, ale nie robił krzywdy i nie wysuszał.

denko-nowosci-kosmetyczne-listopad-2016-barbeo-blog-kosmetyczny-blog-o-wlosach-blog-urodowy-6

Serum kolagenowe Ava

Tak, to jest ten bubel o którym wspominałam. Zastanawiasz się o co chodzi z tym czymś na zdjęciu? Zaraz wytłumaczę. Na początku serum było bardzo fajne , szybko się wchłaniało i super napinało skórę. Potem miałam taki wysyp po każdym użyciu, że nie wiedziałam o co chodzi. Ostatnio segregowałam kosmetyki, których używam na noc, żeby przełożyć w inne miejsce. No i zobaczyłam to, co na zdjęciu. Nie wiem czy dostałam jakieś trefne opakowanie, bo zakręcając nakrętkę z pipetą, górna część wieczka mocniej się odrywała. Do tej pory nie dokręcałam jakoś mocno, w %^% opór, tylko tak normalnie. Postanowiłam zakręcić mocno i oto co się ukazało. Przez ten cały czas wieczko było odchylone tak, że do środka dostawało się powietrze, kurz i tak dalej. Przez chwilę miałam nadzieję, że jest to jakoś oddzielone, ale nie, nie było. Dla mnie tragedia i więcej nie kupię niczego z tej firmy, jeśli producent nie potrafi zrobić opakowania, żeby się nie rozkładało w trakcie używania. 


Z denka zaliczam 2 kosmetyki z tych policzonych jako zużyte. Przypominam, że za cel wzięłam zużycie 50 kosmetyków pielęgnacyjnych. Nie liczę więc kolorówki, półproduktów, saszetek, produktów oddanych lub przeterminowanych.
Obecnie jest to już 45 kosmetyków. Brawo ja!


NOWOŚCI

denko-nowosci-kosmetyczne-listopad-2016-barbeo-blog-kosmetyczny-blog-o-wlosach-blog-urodowy-4

Krem pod oczy AA 50+ oil infusion oraz antyperspirant Nivea, który nie załapał się na zdjęcia. Co prawda nie zużyłam jeszcze poprzedniego kremu pod oczy, ale na noc chciałam używać czegoś bardziej odżywczego i dlatego też zdecydowałam sie na ten.


Buziaki, Basia.

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, zaobserwuj mnie  i podziel się z innymi 🙂

FACEBOOKINSTAGRAM G+ 

GRUPA ŚLUBNANAJPIĘKNIEJSZE FRYZURY ŚLUBNE – BLOGGERKI URODOWE

22 thoughts on “Denko + nowości – listopad 2016”

  1. Miałam Witaminę C z Avy w takim samym opakowaniu i stało się z nim dokładnie to samo! W tym samym miejscu się rozwaliło i po jakimś czasie (niedługim) serum zmieniło konsystencję (stało się takie glutowate) i kolor. Czyli jednak to nie ja mam stalowego bica, tylko opakowania są lipne 😉

  2. Pędzle są ładne! Szkoda, że nie wszystkie spisują się. Mam maść z arniką i w życiu nie pomyślałabym żeby nałożyć ją pod oczy! Dzisiaj spróbuję 🙂

  3. W trosce o swoją skórę w życiu nie brałabym pędzli ze strony tego typu 😉 Z resztą, mam obecnie na tyle pędzli że teraz tylko chce wymienić je na lepsze.

  4. Maść arnikową muszę zakupić, a suplementy mam, dostałam na ostatnim spotkaniu blogerek -ciekawe jakie ja zauważę efekty 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *