barbeo-blog-slubny-inspiracje-slubne-slub-wesele-zimowe-wesele-zima-2Urządzenie wesela zimą nie należy do łatwych zadań. Niska temperatura, pełno śniegu i mniejszy wybór kwiatów. Można jednak obrócić to na naszą korzyść! Jak? Wystarczy pomyśleć, co nam się kojarzy z zimą i właściwie dekoracje mamy gotowe. Możemy zaczerpnąć bardzo wiele z dekoracji świątecznych, a może… choinka w centrum uwagi?


Jeśli chcesz bardzo szybko wziąć ślub, a jedyne wolne miejsca i usługi są zimą – czy to źle? Szczerze? Dopiero szukając zdjęć do tego posta zobaczyłam jak wiele jest możliwości, aby zimą urządzić na sali przytulną i ciepłą atmosferę. Gdyby nie to, że mam już datę wczesną jesienią, zdecydowanie postawiłabym na zimę! A więc zacznijmy myśleć, co kojarzy Ci się z zimą? Moje skojarzenia idą ciągiem, więc jeśli nie widzisz w tym sensu – patrz od lewej do prawej i sobie wyobrażaj dalej 🙂 Bo mi definitywnie:

  • śnieg (biel, śnieżynki, bałwan, sanki, białe kwiaty, gałązki, sztuczny śnieg)
  • czekolada (kolor czekoladowy, może cappucino, gorąca czekolada z bitą śmietaną i lodami jako deser, dużo czekolady i pianek przy słodkim stoliku, truskawki w czekoladzie, truskawki w szampanie)
  • rośliny zimowe (mnóstwo zieleni, liście i gałązki zamiast kwiatów, szyszki, jemioła)
  • choinka (bombki, lampki różnego rodzaju, wieńce, łańcuchy)
  • świąteczne jedzenie (pierniczki, piernik, keks, mandarynki, goździki, cynamon)

Możliwości kreatywne są tak duże, że sobie nawet nie wyobrażacie, więc… wrzucam inspiracje 😉

barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-1 barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-2 barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-3 barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-4 barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-5 barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-6 barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-7 barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-8 barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-9 barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-10 barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-11 barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-12 barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-13 barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-14 barbeo-blog-zimowe-wesele-inspiracje-slubne-slub-zima-zima-wesele-15

 

A teraz kilka DIY, które możecie zrobić same, w zaciszu swojego domu 😉

barbeo-blog-slubny-inspiracje-slubne-slub-wesele-zimowe-wesele-zima-1 barbeo-blog-slubny-inspiracje-slubne-slub-wesele-zimowe-wesele-zima-3 barbeo-blog-slubny-inspiracje-slubne-slub-wesele-zimowe-wesele-zima-4 barbeo-blog-slubny-inspiracje-slubne-slub-wesele-zimowe-wesele-zima-5 barbeo-blog-slubny-inspiracje-slubne-slub-wesele-zimowe-wesele-zima-6

Co myślicie o weselu zimą? Gdybyście miały możliwość, zdecydowałybyście się? 🙂

Buziaki, Basia.

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, zaobserwuj mnie  i podziel się z innymi 🙂

FACEBOOKINSTAGRAM G+ 

GRUPA ŚLUBNANAJPIĘKNIEJSZE FRYZURY ŚLUBNE – BLOGGERKI URODOWE

2 thoughts on “Ślub #11 – zimowe wesele”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *