barbeo-blog-jesienna-playlista-piosenki-na-jesien-autumn-fall-playlist-mood

Witam Was serdecznie dziewczyny po dłuższej przerwie. Mam obecnie dużo spraw na głowie, jednak wiążą się one głównie z blogiem i moją pracą. Mam tak dużo pomysłów na tego bloga, że czasami czuję się przeciążona. Od jakiegoś czasu szukałam sposobu, aby to wszystko zorganizować, przelać moje pomysły i plany w jedno miejsce, jednocześnie pobudzając moją kreatywność i produktywność. Pozwoliłam sobie przed kilka tygodni testować pewien sposób planowania i zgłębiać się w niego bez rozpraszania.

Posty stałe z początku miesiąca oczywiście się ukażą, być może z małym poślizgiem. 6 listopada ukaże się mały wywiad z jedną z blogerek, które podziwiam i które niesamowicie mnie motywują – nie tylko do blogowania, ale i do ciągłego rozwoju,, ciągłego negowania obecnej sytuacji i wszelkich „prawd” i zachowań. Takie osoby są mi niesamowicie potrzebne, ponieważ dzięki nim mogę ulepszać świat swój i innych ludzi. 

A Was zostawiam teraz z jesienną playlistą, którą stworzyłam sama 😉 Moje ukochane piosenki, dzięki którym się relaksuję ale jednocześnie pozostaję skupiona. Mój poziom stresu spadł dzięki niej o wiele „punktów”! 

 


Buziaki, Basia.

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, zaobserwuj mnie  i podziel się z innymi 🙂

FACEBOOKINSTAGRAM G+ 

GRUPA ŚLUBNANAJPIĘKNIEJSZE FRYZURY ŚLUBNE – BLOGGERKI URODOWE

4 thoughts on “Jesienna playlista – Autumn Mood”

  1. Uwielbiam te wszystkie jesienne playlisty! <3
    Tę zapisuję i odsłuchuję jutro w świetle świec i aromacie wosku zapachowego 🙂
    Ps. Piękny blog! Bardzo mi się u Ciebie podoba 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *