Z ręką na sercu stwierdzam, że to najbardziej przydatne linki w polskiej blogosferze.
 Z racji dużej ilości czasu w ostatnich dniach postanowiłam trochę się zreorganizować – ogarnąć szafę, napisać plan dla bloga i ogólnie zakreślić trochę plan na przyszłość. Nie obeszło się oczywiście bez pomocników i pobocznych małych osiągnięć, więc dzielę się z Wami linkami.

PLANNER SZAFY.

Organizacja szafy należy do Kameralnej – dzięki niej powoli dochodzę do swojego stylu, swojego wyróżnika i „mundurka” który się zawsze u mnie sprawdza. Do tej pory uwielbiałam czerń, jednak po przymiarce wielu czarnych rzeczy – wcale tak do mnie nie pasuje, jak mi się wydawało. Wyglądam szaro, buro i lekko nijako. Natomiast w delikatnych odcieniach błękitu, różu i beżu rozkwitam!
 

 

 BIZNESPLAN DLA BLOGA.

W kwietniu mój blog przeszedł metamorfozę – zmieniłam nazwę i adres, zmienił się również wygląd. Wciąż nie jestem do końca zadowolona z tego co widzę, bo jak się okazuje – brakowało mi planu. Porządnego planu.
 
LINK DO BIZNESPLANU – URSZULA-PHELEP.COM
 

FOTOGRAFIA.

Przez bardzo długi czas byłam niezadowolona z tego, jakie zdjęcia wstawiam. Owszem, obrabiałam je, starałam jako – tako kadrować. Ale chyba największym krokiem milowym było przeczytanie JAK robić zdjęcia i JAK je później obrabiać. Obecnie jest dużo lepiej, zainwestowałam w tkaninę jako tło, dużo mi daje również obróbka. Wciąż jednak się uczę i eksperymentuję ze zdjęciami – nie pokazuję na razie tych eksperymentalnych, ponieważ wciąż je „picuję”.
Wciąż dokupuję różne dodatki, aby mogły mi posłużyć jako dekoracje, wciąż jednak myślę nad zakupem lampy ze światłem dziennym.

LINK DO POSTA GOŚCINNEGO MAGDY MIZERY – WORQSHOP.PL

LINK DO POSTA O FOTOGRAFII – FOTOGRAFIACOOLINARNA.PL

LINK DO BLOGA O FOTOGRAFII – JESTRUDO.PL

 

BLOGOWANIE.

Każdy z nas ma czasem chwile zastanowienia, po co mi blogowanie, czy dobrze to robię, jak odbierają to inni? Wtedy wchodzę na blogi o … blogowaniu (lub nie) i zawsze znajduję „pocieszenie”, motywację do działania i przede wszystkim inspirację.

LINK DO BLOGA – VADEMECUMBLOGGERA.PL

LINK DO BLOGA – ANIAMALUJE.COM

LINK DO BLOGA – ZORGANIZOWANI.COM

LINKDOBLOGA – HAPPYHOLIC.PL

LINK DO BLOGA – NIEBAŁAGANKA.PL

LINK DO BLOGA – NISSIAX83.BLOGSPOT.COM

LINK DO BLOGA – WORQSHOP.PL

LINK DO WPISU – ŻYJ-KOCHAJ-TWÓRZ.PL

LINK DO WPISU – PIAFKA.PL

LINK DO BLOGA – EDYTAZAJAC.PL

 

Kto ich nie zna, niech się nie wstydzi i czerpie wiedzę do woli! A jakie są Wasze linki, które najczęściej odwiedzacie mając nadzieję na nadejście inspiracji?

Buziaki, Basia.

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, zaobserwuj mnie  i podziel się z innymi 🙂

FACEBOOKINSTAGRAM G+ 

GRUPA ŚLUBNANAJPIĘKNIEJSZE FRYZURY ŚLUBNE – BLOGGERKI URODOWE

9 thoughts on “Najbardziej przydatne linki polskiej blogosfery”

  1. martapisze.pl a od Niej trafiłam do Ciebie, po wczorajszym poście na FB dotyczących ciekawych blogów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *