barbeo_barbara_maciejewska_blog_wlosy_aktualizacja_wlosowa_podsumowanie_miesiaca_urodaiwlosy-6

O autorce

Cześć! Na blogu Barbeo, w rzeczywistości nazywam się Basia i od 2 lat prowadzę tego bloga.

Młoda, ładna, blondynka, blogerka urodowa. Czy przychodzi Ci na myśl stereotypowa głupia blondynka?

Nienawidzę zakupów, kocham piękne samochody, ciężko mi się prowadzi Instagrama, bo jestem zajęta łapaniem radości z życia, uwielbiam jedzenie w każdej ilości, jedyna słuszna kawa to słodka Inka z mlekiem, gdy jestem chora brzmię jak ReTo, ważne decyzje podejmuję w mgnieniu oka a nad pierdołami rozckliwiam się godzinami, zawsze lubię mieć ostatnie słowo, jestem wkurzająca, rzadko się maluję, a jeśli makijaż to konkretna tapeta, wolę dresy od sukienki i Reeboki od szpilek, nie owijam w bawełnę, więc pytając mnie o zdanie bądź nastawiony na mocną bezpośredniość, jeśli muzyka to polski rap z dobrym basem (Dwa Sławy, Quebonafide, Żabson, Tymin, Sitek…), jeśli książka to kryminał (Harlan Coben), jeśli film to science-fiction lub psychologiczny (Początek 2014 ), wolę Solara niż Białasa, często miewam farta i wykorzystuję blond włosy, nie umiem malować paznokci.

Nie tego się spodziewałaś? 🙂

O blogu

Mój blog powstał w 2015 roku i początkowo służył mi za internetowy pamiętnik moich postępów w pielęgnacji włosów i recenzji kosmetyków. Z czasem zaczęłam dodawać więcej postów w tematyce pielęgnacji urody, inspiracji i porad ślubnych oraz szczyptę lifestylu.
Cyklicznie publikuję podsumowania denek, które motywują mnie do zużywania kosmetyków, które mam, zamiast ich wyrzucania. Co miesiąc również można przeczytać moje podsumowanie miesiąca, czyli co się u mnie działo, jakie filmy obejrzałam, jakiej muzyki słuchałam i co polecam (kosmetyki, miejsca w sieci, inspiracje).
Przybliżam informacje w sprawie pielęgnacji włosów, twarzy, ciała i paznokci
Początkowo zakupoholiczka – obecnie pracuję nad sobą, swoimi zapasami kosmetycznymi oraz swoim otoczeniem. Idę w stronę rozsądnego minimalizmu, oczyszczania przestrzeni wokół siebie oraz między uszami. Nie idę za modą, nie podążam za trendami, tylko wyznaczam swoje własne ścieżki,

Współpraca

Do każdej współpracy podchodzę z nową siłą, indywidualnym spojrzeniem oraz innym pomysłem. Nie obiecuję czegoś, czego spełnić nie potrafię. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować w sprawie współpracy, napisz na adres:

kontakt@barbeo.pl

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać, możesz to zrobić w komentarzu pod postem na blogu, na Facebooku, Instagramie lub na wyżej podany adres e-mail.

Gdzie możesz (o) mnie poczytać?

Co musisz wiedzieć o swojej fryzurze ślubnej?

Wywiad z laureatką Radomskiego Plebiscytu Blogowego w kategorii blog kosmetyczny