Za mną bardzo stresujący tydzień, wszystko się skumulowało a ja stwierdziłam, że nieszczęścia chodzą parami. Mam nadzieję, że u Was było lepiej i zapraszam Was na recenzję.

 

Od producenta

Preparat do pielęgnacji włosów zawierający ekstrakt z liścia brzozy i tataraku. Zmniejsza objawy łupieżu. Pielęgnuje włosy, nadaje im puszystość, miękkość oraz elastyczność. Wzmacnia cebulki włosowe.

 
SkładOpakowanie

Szklana buteleczka z odkręcanym korkiem i sporym otworkiem, w ogóle nie pomaga w aplikacji, dlatego proponuję przelać zawartość do jakiegoś pojemniczka ze specjalnym dozownikiem lub atomizerem (jak ja).

Zapach

Bardzo mocno alkoholowy, trochę irytujący. Na szczęście dosyć szybko się ulatnia.

Konsystencja


Jak woda.

Kolor

Przezroczysty.

Wydajność

Nie wcierałam jej codziennie, ale myślę że na 2 miesiące codziennego nakładania powinno starczyć.

Działanie

Niestety nie będzie tu żadnych peanów na jej cześć. Na początku ta woda brzozowa ograniczyła wypadania o jakieś 60% jednak z każdą kolejną aplikacją coraz bardziej „bolała mnie” skóra głowy w niektórych miejscach. Myślałam, że być może prze upinanie ciasnego kucyka lub koczka, więc zmieniłam moje uczesanie na luźnego warkocza. Niestety problem dalej występował a dodatkowo zaczęły się pojawiać u mnie na całej głowie maleńkie krostki, niektóre ropne. Przez cały czas używania wyskakiwały i bardzo irytowały.

Wypadanie po jakimś czasie się unormowało i do tej pory nie borykam się z żadnym większym problemem. Z tego co pamiętam podczas wcierania mój porost włosów był niesamowicie żałosny jak na mnie, więc po prostu u mnie się nie sprawdziła. Z tego co wiem, to nie jestem uczulona na żaden ze składników ani nie przeszkadza mi we wcierkach, jednak ta kompilacja mi nie podeszła.

PS. Zauważyłam, że jest nowa wersja tej wody, w nowym opakowaniu z atomizerem i dodatkowym ekstraktem, jednak wciąż alkohol wysoko w składzie. Zbyt wysoko.

Cena 

ok 5zł / Auchan

Ocena

2/5

A u Was woda brzozowa się sprawdziła? Macie do polecenia jakieś inne wcierki?

Buziaki, Basia.

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, zaobserwuj mnie  i podziel się z innymi 🙂

FACEBOOKINSTAGRAM G+ 

GRUPA ŚLUBNANAJPIĘKNIEJSZE FRYZURY ŚLUBNE – BLOGGERKI URODOWE

5 thoughts on “Woda brzozowa Gloria”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *